, Hakkımızda
  • , Hakkımızda
  • , Hakkımızda
, Hakkımızda , Hakkımızda , Hakkımızda

Hakkımızda

Dilek Terzioğlu –Event’te yapacağınız davetler; size özel, şık ve unutulmaz olacaktır. Bizimle kim olarak ya da hangi kuruluş adına çalışmak isterseniz isteyin aklınızdan geçen ne varsa biz size hayalinizi sunacagız. Hayalinizdekini gerçeğe dönüştürmek için gereken deneyim, yetenek ve tutkuya sahip ekibimiz davet konseptinizi belirleyecektir.

Merkez ofisi İstanbul – Türkiye’de olan Dilek Terzioğlu – Events, dünya çapında hizmet veren bir organizasyon şirketidir.

, Hakkımızda

Dilek Terzioğlu

Founder

Email

Manajans Thompson – JWT’de; Pazarlama İletişimi ve Reklam alanında 14 yıllık bir tecrübeye sahip olan Dilek Terzioğlu daha sonra yiyecek – icecek sektorunde VENGE’de Marka olusumu, Pazarlama iletisimi, Marka yönetimi, Catering davetleri ve PR’dan sorumlu olarak 11 yıl görev aldı.
İş hayatındaki 25 yılı aşkın tecrübesiyle, 2012 yılında Kişiye ve Kurumlara Özel Davetler ve Marka Danışmanlığı alanlarında hizmet veren kendi şirketini kurdu.
Dilek Terzioğlu ayrıca 2010 yılından beri TURYID’de (Turizm-Yatırımcılar ve İsletmeciler Derneği) Yönetim Kurulu’nda görev almaktadır.
GSM: +90 532 256 59 99
Email:dilek@dilekterzioglu.com

, Hakkımızda

İpek Terzioğlu

Partner

CONTACT ME

Fendi, Gucci, Tod’s, Giorgio Armani, Vhernier, Roberto Coin, Palmiero, gibi Markalarda 25 yılı aşkın bir tecrübeye sahip olan İpek Terzioğlu, özellikle Lüks Markalar için çok çeşitli iş alanları ve yerlerde görev almanın vermiş olduğu esnek bir iş hayatı anlayışıyla çalışan profesyonel lüks marka danışmanıdır.
İpek Terzioğlu, kapsamlı deneyimi, eşsiz fikirleri ile Davetlerimizde önemli rol oynayan Global ve Yerel Markalar için Dilek Terzioğlu- Events şirketi adına etkinliklerimizin Konseptinden ve Marka Danışmanlığından sorumludur.
İpek Terzioğlu aynı zamanda VENINI markası Türkiye temsilciliğini yapmaktadır.

GSM: +90 532 415 60 93
Email:ipek@dilekterzioglu.com